تماس با ما:    
 

دوره آمادگی آزمون CFA

(تحلیلگری مالی و سرمایه‌گذاری)

معرفی مدرک CFA

آزمون CFA در سطح جهان توسط موسسه CFA Institute برگزار می­‌شود. این موسسه، موسسه‌ای آمریکایی، غیرانتفاعی و متشکل از متخصصین سرمایه‌گذاری می‌باشد و مدارک معتبری همچون CFA و CIPM را ارائه می‌کند.

اعتبار مدرک CFA در سطح جهانی در حدی است که در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی ارائه دهنده خدمات مالی، دارا بودن مدرک CFA را برای ارتقاء سطح مدیران خود، اجباری می‌دانند.

برنامه آموزشی CFA به عنوان برنامه استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پرتفولیو و تحلیلگری مالی شناخته می‌شود. آزمون CFA دارای سه سطح می‌باشد که برای کسب مدرک CFA علاوه بر کسب حد نصاب قبولی در هر سه آزمون، فرد بایستی سابقه کار مرتبط با زمینه مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری را نیز ارائه نماید.


ارزش مدرک بین‌المللی CFA

 • شناخته شده در سطح بین المللی
 • گزینه‌های کاری بیشتر
 • درآمد بیشتر
 • ارتقا ارزش کارشناس در نزد مدیران و کارفرمایان

روند شرکت در آزمون

روند کلی شرکت در آزمون‌ها به این ترتیب است که فرد پس از انجام ثبت نام اینترنتی، با توجه به درخواست خود، بسته‌ای حاوی تعدادی کتاب (شش کتاب برای سطح اول) و یک نسخه الکترونیکی و یا هر دوی آنها را دریافت می‌نماید که مرجع رسمی آزمون می‌باشند و به آنها (CBOK) گفته می‌شود. مطالب این کتاب‌ها بسیار جامع و کامل می‌باشد و سطح آزمون ساده‌تر از مسائل مطرح شده در CBOK می‌باشد.


گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف در طی چند سال گذشته تلاش نموده تا با طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی (با همکاری مؤسسات و اساتید معتبر داخلی و خارجی) در حوزه بازار مالی اقدامات مناسبی را در جهت ارتقای دانش کارشناسان این حوزه به انجام رساند. از جمله این اقدامات طراحی و راه‌اندازی دوره آمادگی آزمون CFA برای نخستین بار در کشور بوده که تاکنون ۱۵ دوره از آن با موفقیت برگزار شده است.


 

آشنایی کامل با مدرک بین‌المللی CFA
>>> کلیک کنید >>>


منابع مطالعاتی تکمیلی آمادگی آزمون CFA
>>> کلیک کنید >>>


سفارش خرید کتابهای آمادگی آزمون CFA
>>> کلیک کنید >>>


سفارش خرید ماشین حسابهای آزمون CFA
>>> کلیک کنید >>>


دوره آمادگی آزمون سطح یک CFA
>>> کلیک کنید >>>

.


دوره آمادگی آزمون سطح دو CFA
>>> کلیک کنید >>>

دوره محدود
 • خصوصی
 • 10 روز
0 دانشجو ثبت نام کرد

  تماس با ما

  تهران، خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک ۱۱

  کد پستی: ۱۴۵۹۹۸۳۴۱۶     تلفن: ۴-۶۶۰۸۶۷۷۱-۰۲۱

  نمابر: ۶۶۰۲۴۶۸۱-۰۲۱

  top
  کلیه حقوق این وب سایت برای گروه مالی و سرمایه گذاری شریف محفوظ است.