irfinance

شما اینجا هستید: صفحه اصلی

دپارتمان دوره های آموزشی درون سازمانی

نامه الکترونیک چاپ
Li-BANNER-4
 معرفی گروه مالی و سرمایه گذاری شریف
 
گروه مالی و سرمایهگذاری، فعالیتهای خود را بصورت گسترده از سال 1383 با تمرکز بر فعالیتهای ترویجی و آموزشی در حوزه تامین مالی و سرمایهگذاری آغاز نمود. رویکرد اصلی گروه نوآوریهای مالی و ارائه خدمات آموزشی کاربردی و عملیاتی به بخشهای مختلف بازار پول، سرمایه، شرکت‏ها و سازمان‏های دولتی و خصوصی و حوزه شهرداریها است. در حال حاضر آموزش، ترویج و مشاوره از مهمترین فعالیتهای گروه است. 
بخش آموزش گروه مالی و سرمایهگذاری با استراتژی و رویکرد پیشرو بودن در ارائه مطالب جدید و به روز دنیا در حوزه مالی به فعالان این حوزه و استفاده از تجارب موسسات و کارشناسان معتبر بین المللی، سالانه بیش از 70 عنوان دوره تخصصی در حوزه مالی و سرمایهگذاری را بصورت عمومی و درون سازمانی برگزار می نماید. مهمترین رویکردهای بخش آموزش در طراحی برنامههای آموزشی (کارگاهها، دورهها، نشستهای تخصصی و سمینارها) عبارتست از: 
 
Ø         کاربردی و جامع بودن محتوای برنامههای آموزشی ؛
Ø         جدید و به روز بودن عناوین برنامههای آموزشی ؛
Ø         استفاده از اساتید مجرب و به نام داخلی و خارجی حوزه مالی ؛ 
Ø         معرفی مدارک حرفه‏ای معتبر بینالمللی از جملهCFA   ،FRM  ،DipIFR    وCFTe   و زمینهسازی و ارایه آموزش‏های لازم جهت کسب این مدارک توسط فعالان و علاقمندان.
 
   دپارتمان آموزش توانمندی طراحی دورههای کوتاه مدت و یا بستههای آموزشی میان مدت و بلند مدت مطابق با نیاز سازمانها و شرکتهای مختلف را دارد و تا کنون در بیش از 100 سازمان و موسسه این برنامه ها را برگزار نموده است. 
گروه مالی و سرمایهگذاری با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و ارتباط با مدیران، کارشناسان و بدنه اجرایی حوزه مالی و اقتصادی کشور یکی از فعالیتهای خود را به برگزاری کنفرانسها و همایشهای تخصصی اختصاص داده است. از جمله این کنفرانسها و برنامه‏های ترویجی می‏توان به برگزاری 7 دوره کنفرانس توسعه نظام تامین مالی در ایران (که بعنوان بزرگترین گردهمایی حوزه تامین مالی و سرمایهگذاری کشور مورد توجه می باشد) با همکاری بانک توسعه اسلامی و برگزاری دو کنفرانس تامین مالی شهرداری و برنامه‏هایی همچون تامین مالی پروژه‏های زیرساختی، تامین مالی اسلامی، صکوک و همایش دارایی فکری اشاره نمود.
 خدمات ما :
ü         ارائه آموزش‏های تخصصی مالی، سرمایه‏گذاری، مدیریت ریسک و مدیریت پروژه بصورت دوره‏های کوتاه مدت و میان مدت جهت کلیه سازمان‏ها و شرکت‏ها ؛
ü         برگزاری کنفرانس‏ها و همایش‏های مرتبط با حوزه مالی و سرمایه‏گذاری ؛
ü         تهیه، تدوین و پیاده‏سازی فرآیندها و ساختارهای جذب و بازاریابی سرمایه ؛
ü         شناسایی فرصت (پروژه)‏ های سرمایه‏گذاری ؛
ü         ارزیابی فنی و مالی طرح‏های سرمایه‏گذاری و تهیه طرح کسب و کار ؛
ü         امکان‏سنجی و مدلسازی مالی پروژه‏هایB.O.T    و مشارکت مدنی ؛
ü         تهیه طرح جامع سرمایه‏ گذاری.
موضوعات دوره های آموزشی و حوزه فعالیت
ü         مدیریت مالی و سرمایه گذاری
ü         مدیریت پروژه
ü         مدیریت و دانش وابسته

نحوه سفارش دوره های درونسازمانی

این گروه با توانایی برگزاری بیش از 200 عنوان دوره آموزشی در حوزه های مختلف علوم مدیریتی و نرم افزار و بهره مندی از شبکه اساتید گسترده آماده ارائه دوره های آموزشی کاریردی جهت مدیران و کارشناسان تمامی سازمان ها  می باشد

سازمان ها و شرکت ها می توانند جهت سفارش دوره های درونسازمانی، با کارشناسان آموزشی گروه مالی و سرمایه گذاری شریف تماس حاصل نمایند    .

تلفن: 66086771

دورنگار: 66002309

آدرس پست الکترونیک :  این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

برخی از سازمان ها و موسسات شرکت کننده در دوره های آموزشی

11

logo Page 1
logo Page 2
Course Page 01
Course Page 02
Course Page 03
Course Page 05
Course Page 06
Course Page 07
Course Page 10
Course Page 11
cts telegramcts adress